Yeni Sezon Trençkot Modelleri

Her mevsimin kendine ait vazgeçilmez parçaları bulunmaktadır. Kışın mont ve paltolar ilkbahar ve sonbaharda ise trençkotlar oldukça rövanştadır. Hem mevsim şartlarından etkilenmemek için, hem de şıklığı tamamlamak adına tek parça olarak kullanıldığından tercih edebilmekteyiz.

Yüzlerce trençkot modeli bulunmaktadır. Fakat bunlar arasında en çok tercih edilenleri, en trend olanları ve en şık olanları anlatacağız. Birbirinden fazla çeşidi olan trençkotların uzun, kısa, düğmeli, kuşaklı, apoletli, apoletsiz, rüzgarlıklı, rüzgarlıksız, pelerinli, A piliseli, kemer kısmına kadar düğmeli sonrası küloş inen, pardesü şeklinde vb birçok modeli bulunmaktadır.

Fakat yeni sezonda tercih edilen modeller A piliseli, salaş, belden kuşaklı, kimono tarzı trençkotlar olmaktadır. Bu seçimle hem tarz hem de spor şıklığın rahatlığıyla kendinizi özel hissedeceksiniz. Eğer spor tarzı benimsemeyen biri iseniz apoletli, düğmeli, erkeksi tarzda düz inen yada küloş inen dizde olan trençkot modelleri de yeni sezonda siz klasik tarzı benimseyen kadınlar için reyonlarda sahiplerini beklemektedir.

Ayrıca yeni sezonda kısa trençkotlar out olurken uzun trençkotlar in olmaktadır. Hem rahat kullanımı hem de daha zarif ve kadınsı gösterdiğinden uzun trençkotlar daha sık tercih edilmektedir. Mini elbiseler ile, şort kombinleri ile, kot pantolonlar ile hatta özel davetlerde giydiğiniz şık mini bir elbisenin üstüne dahi kullanabileceğiniz trençkotlar,sadece seçtiğiniz model ile sizi olduğunuzdan daha şık gösterecektir. Bu tamamen zevkinize ve seçiminize bağlı olacaktır.

About Editör