Yüksek Bel Bayan Kot Pantolon Modelleri

Hangimiz rahatına düşkün değiliz ki? Nasıl ki evimizde kendimizi en özgür şekilde hissetmek istiyorsak elbette için de bulunduğumuz giysinin de bize aynı duyguları hissettirmesini istemek hakkımız. İşte vazgeçilmezimiz olan kot pantolonlar da bu duyguya ulaşabilmemizi sağlayan en çok tercih ettiğimiz kıyafetlerimizden biri.

Kot pantolonunuz birde yüksek bel ise oh değmeyin keyfinize. En çok sevdiklerinizden olması için birden çok sebep var. Üzerine giydiğiniz, bel hizasında biten tişörtlerinizle eğilip kalkarken hiçbir yerinizin gözükmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Oysaki düşük bel pantolonlar da bu hissi pek yaşayamayız her daim dikkatli olmamız gerekir ki kötü bir görüntü vermeyelim.

Yüksek bel bayan pantolonların kalça kısmını daha hoş gösterdiğini de hatırlatmakta fayda var. Bel oyumunuzu ortaya çıkartmada yardımcı olması da başka bir özelliği.

Bu tarz pantolonları seçerken bacak boyunuzu dikkate alarak tercih ettiğiniz modeller size kolaylık sağlayacaktır. Kısa boylu bir bayansanız kesinlikle tercihiniz dar paça ve İspanyol paçadan ziyade boru paça olmalıdır. Bu tercih sizi daha uzun boylu gösterecektir. Şayet uzun boylu bir hanımsanız dar paça inen ve bilek boyunda biten yüksek bel kot pantolonlar sizi daha mutlu edebilir. Uygun bir ayakkabıyla tamamlayabileceğiniz bu seçim sizin endamınızı tamamıyla ortaya çıkartır. streç tarzı kot pantolondan yana tercihini kıllananlar için de paça kısmı püsküllü olanlar şimdilerde bir hayli moda.

Yüksek bel bayan pantolonu tercihlerinizden ve kullanımlarınızdan sonra bu rahatlığı yaşayıp vazgeçemeyeceğinizi göreceksiniz. Size tıpkı bir eşofman rahatlığı sunan bu tarz kıyafetler elbette ki gardırobunuz da en çok kullanılanlar arasın da yerini alacaktır.

About Editör