Zühre giyim 2016 kombinleri

Zühre giyim ve eşarp modelleri

Ülkemiz genelinde tesettür giyim üzerine hizmet veren markalardan biri olan Zühre, sektörde henüz yeni bir firma olmasına rağmen ortaya koymuş olduğu ürünler ile son derece kaliteli bir üretim sergilemektedir. 2004 yılında sadece pardesü, kap ve manto tarzı ürünler ortaya koyan marka, zamanla tesettür giyim modasının diğer ürünleri olan modelleri müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Özellikle çalışmalarını eşarp modelleri üzerine geliştiren marka, tasarımlarında yapmış olduğu çalışmaları son derece kusursuz bir üretim anlayışı ile birleştirerek bayanların günlük yaşamda kullanımına sunmuştur.

Zühre markası, eşarp üretimine verdiği değer ile son derece kaliteli ve mükemmeliyetçi çizgisini modern ürünler ile kadınların üzerine yerleştiren politikası beğeni toplamaktadır. Her koleksiyonunda canlı ve renkli desenleri ile kadınların daha şık ve güzel görünmesini sağlama adına gerekli çalışmaları yapmaktadır.Pardesü, kap ve manto işinde ehil olan marka bu ürünlerin üzerine üretmiş olduğu ürünler ile son derece kusursuz bir görünüm sağlamıştır.

 

Tesettür Giyim Kombini Oluştururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Artık pek çok markanın tesettür giyim seçenekleri üretmeye başlaması ile beraber tesettür giyim kombinleri için de seçenekler çoğalmaktadır. Peki, tesettür giyim kombini oluştururken nelere dikkat edilmelidir?

Öncelikle tesettür giyimde amacın dini bir vazifeyi yerine getirmek olduğu unutulmamalıdır. Yani seçilen kombin ürünleri vücut hatlarını tamamen örtecek ürünler olmalıdır. Yine vücut tipi kombini oluştururken bir başka dikkat edilecek konudur. Eğer üzerinize ferace gibi dışarıda giyeceğiniz bir parça alıyor ve sadece bayanların yanında bunu çıkarıyorsanız içinize daha şık ve bedeninize saran bir kombin giyebilirsiniz. Yine kombin takımınızı oluştururken mevsim şartlarını da göz önüne almanız ve özellikle de yazın daha serin tutan seçenekler oluşturmanız

About Tesettürlü Modeller