Zühre yeni sezona ışık yaktı

Zühre giyim 2016 ilkbahar yaz sezonu modellerinden iki adet modeli facebook  sayfasından paylaştı. Önümüzdeki günlerde diğer yeni modelleri de paylaştıklarında sitemizden inceleyebilirsiniz.

Gri ve beyaz tonlarında oluşa bir tunik modeli. Kolar gri renkte ve ana gövde ise beyaz ile harmanlanmış farklı bir model.Altına giyilen beyaz dar bir pantolon ile kombinlenmiş. Spor giyinmeyi seven bayanlar için tasarlanmış bir model ile karşımıza çıkan zühre giyim 2016 ilkbahar sezonunda da yeni modeller konusunda bizleri heyecanla beklememize sebep oluyor.dikkat ederseniz eşarp da düz siyah bir modelden seçilmiş. Bu ince bir ayrıntı olarak görüyorum. Çünkü bu tunik modeline düze renk bir eşarp gideceğini unutmayın.

Zühre yeni sezona ışık yaktı

Zühre giyim 2016 sezonuna ait paylaştığı diğer bir modeli inceleyelim:Bu model de çizgili desen olması sebebiyle diğer modele benziyor diyebiliriz. Yine biraz önce belirttiğimiz eşarp burada görüyoruz. Aynı pardesü modeline iki farklı eşara ve ikisi de düz renklerden oluşuyor. şayet desenli bri eşarp veya çok azla desenli bir eşarp tercih ederseniz pardesü modelini çok fazla göstermeyecektir.Bu modelde de son zamanların modası olan dar paçalı pantolon ile kombinlenmiş.

Zühre yeni sezona ışık yaktı

 

About Tesettürlü Modeller